Atölyelerimiz

Atölyelerimize anne-çocuk ya da baba-çocuk kabul edilmektedir. Her atölyeye iki kişi olarak katılabilirsiniz. Atölyelerin amacı çocuğunuzla iletişiminizi güçlendirmek, birlikte oyun oynamayı eğlenceli hale getirmek ve en önemlisi çocuğunuzu tanımaktır. Tüm atölyelerimize en fazla 10 kişi kabul edebilmekteyiz. Atölye sürelerimiz 50 dakika ile 60 dakika arasında değişmektedir. Atölye sonunda gözlemlerimiz velilerimize aktarılır. Talep doğrultusunda aylık olarak düzenlenebilmektedir. Dilerseniz grubunuzu siz de oluşturabilirsiniz.

Psikodrama Atölyesi

Drama öğretmeni ve uzman psikoloğun hazırladığı oyun atölyesidir. Drama atölyeleri empati duygularının gelişimi, iletişiminizi güçlendirici bir atölyedir. Her yaş grubuna uygundur.

Oyun Atölyesi

Anne-çocuk, baba-çocuk birlikte katılmalıdır. Çeşitli oyunlarımızla çocuklarımızın; motor becerilerini, iletişim becerilerini, grup uyumlarını, grup çalışmalarını desteklemek hedeflenmiştir. Her yaş grubuna uygundur.

Tuvalet Korkusu Atölyesi (2-3 yaş)

Oyun atölyesi içinde geçen farklı bir atölyedir. Altını ıslatan ya da tuvalet- lazımlık korkusu olan çocuklarımız için oyunlarla ve bebeklerimiz yardımıyla korkunun ve kaygının ortaya çıkıp bu duyguyu tanıması hedeflenmiştir.

Yeme Bozuklukları (4-6 yaş)

Yine oyun atölyesiyle birlikte uygulanmaktadır. Tek çeşit yemek yiyen çocuklarımız, yemek yemediğini düşündüğümüz çocuklarımız için idealdir.

Perküsyon Atölyesi (4-6 Yaş)

Çocuklarımızın vücutlarını tanımları ve motor gelişimleri için oldukça idealdir. Perküsyonda vücut ve ulaşılabilir aletler ses çıkartmak için kullanılmaktadır. Çok iyi bir deşarj ve iletişim yöntemidir. Taklit becerilerini geliştirmektedir.

Fiyat ve randevu bilgileri için 05336577456 nolu numaradan aramanızı rica ederiz.